Web sitemize hoşgeldiniz, 23 Eylül 2019

Damar Hastalıklarına Çoban Çökerten Otu Faydaları

Damar Hastalıklarına Çoban Çökerten Otu Faydaları

Damar Hastalığınız varsa şifalı çoban çökerten otu kullanarak kurtulabilirsiniz.

Uzmanların yaptığı açıklamaya göre Damar hastalıklarından çoban çökerten otu kullanarak kurtulmanın mümkün olduğu belirtildi.

Bu yazımızda Çoban Çökerten Otu ile ilgili bilmeniz gerekenleri Bilgi Doktoru sitenizde sizler için paylaştık.

Domuz Pıtrağı – Deve Dikeni – Çoban Çökerten

Günümüzde dünyada Latince ismiyle Tribulus Terrestris olarak bildiğimiz, Türkçe ismiyle çoban çökerten otu damar sağlığımız için mükemmel bir bitkidir” diye belirtti. Ayrıca bu bitkiye Domuz Pıtrağı, Deve Dikeni isimleri de denilmektedir.

Damar tıkanıklıklarının bulunduğumuz dönemde en fazla görülen sağlık problemlerinde bir tanesi olduğunun altını çizen uzmanlar, “Hastalıkların çok sayıda nedeni damar ve dolaşım bozukluklarıdır. Damarlarda kalınlaşma, şişme ve iltihaplanmalar meydana gelebilir ancak hastalık her ne olursa olsun çare elbette bulunacaktır.

Deve Dikeni Domuz Pıtrağı

Damar Tıkanıklığı için Çoban Çökerten Otunun Faydalarını Anlattı

Uzmanlar, damar sistemimize en yararlı şifalı otlardan bir tanesinin çoban çökerten bitkisi olduğunu aktararak, “Damar tıkanıklığı ile baş başa kalan bireyler gönül rahatlığı içerisinde çoban çökerten otunu sabah akşam dilerse çorbasına katarak, dilerse bir tatlı kaşığı miktarı kullanarak çay yapıp içebilirler.

Bu ot sizlerin tıkalı olan damarlarınızı açmakla beraber yürüme zorluğundan hareket kısıtlılığına kadar pek çok konuda yararlı olacaktır. Kullanmaya başladığınız günden 21 gün sonrasında bedeninizde bazı damarsal problemler ortadan kalkmaya başlar, 3 ay devam ederseniz birçok hastalığı bedeninizden atabilirsiniz” ifadelerine yer verdi.

Çoban Çökerten Bitkisinin kullanımı ve sonuçları ile ilgili bilgi ve tecrübelerinizi siz de değerli Bilgi Doktoru okurlarıyla paylaşabilirsiniz. Ayrıca bu konu ile alakalı sorularınız varsa cevaplamaktan memnuniyet duyarız. Şifalı Bitkileri mutlak suretle uzman kontrolünde kullanılmasını öneriyor, Sağlıklı günler geçirmeniz dileğiyle…

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Funda SANCAK dedi ki:

    Eşim eylül ayında sol bacağında %90 damar tıkanıklığı nedeniyle ameliyat oldu ameliyatta kendi yedek damarını kullandılar şimdi hergün pletal ecopirin ve plevix kullanıyor çoban çökerten otunu günde bir kez dedipiniz miktarda kullanırsa ilaçlarla etkileşim yapar mı? Olumsuz etkilenir mi? Bunu öğrenmek istemiştim bilgi verebilir misiniz lütfen?

    1. kadinlaratolyesi dedi ki:

      Doktorunuza danışmadan kullanmayınız!

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.