Web sitemize hoşgeldiniz, 08 Temmuz 2020

Diyet Yapmadan Kilo Verme Yolları

Diyet Yapmadan Kilo Verme Yolları

Diyetsiz Kilo Vermek

Kilo verme konusunda başarısızsanız ve kilo vermenin kolay olmadığını düşünüyorsanız henüz diyet yapmadan zayıflamanızı sağlayacak yiyeceklerle tanışmadınız demektir. Bu yiyecekleri tüketerek diyet listenizle sınırlı kalmadan ideal kilonuza ulaşabilirsiniz.

Ara öğünlerde greyfurt;

Greyfurt içerisinde bulunan yüksek oranda C vitamini sayesinde yağ yakmaya yardımcı olur. Akşam yemeğinden önce bir ara öğün yapın ve greyfurt yiyin. Greyfurdun yanında 1 bardak süt içerek daha uzun süre tok kalabilirsiniz.

Her gün bir kase yoğurt yiyin;

Ne zaman tükettiğinizin bir önemi yok sadece her gün 1 kase yoğurt yemeye dikkat edin. Yoğurt da greyfurt gibi yağ yakmakta görev alır ve bu sayede daha hızlı kilo vermenize sebep olur.

Diyetsiz Kilo Vermek

Abur cubur yerine ceviz;

Kahvaltı esnasında veya ara öğünlerimizde bir avuç ceviz tüketmek tokluk hissi yaratarak daha az yememizi sağlayacaktır. Ayrıca kolesterolü de düşürür. Canınız abur cubur çektiğinde onları tüketmek yerine ceviz tüketerek hem tüketim ihtiyacınızı karşılamış olursunuz hem de kilo vermeniz konusunda vücudunuza yardım etmiş olursunuz.

Tam tahıllı ekmek;

Kilo vermek için ekmeği tamamen bırakmanıza gerek yok. Ancak tüketirken miktarına ve türüne dikkat etmekte fayda var. Günde 4 dilim kadar tam tahıllı ekmek tüketerek kilo verebilirsiniz. Çünkü tam tahıllı ekmek doygunluk hissi vermekle kalmayıp bağırsakların çalışmasına da yardımcı olur.

Maden suyu içerek kilo vermek

Doğal maden suyu kilo vermeyi hızlandıran mineraller içerir. Her gün maden suyu içmekte bir sakınca yoktur. Doğal olmak kaydıyla maden suyu tüketerek kilo vermenizi kolaylaştırabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz