Web sitemize hoşgeldiniz, 25 Eylül 2020

Haftasonu Ek İş Veren Anket Firmaları

Haftasonu Ek İş Veren Anket Firmaları

Haftasonu ek iş arayanlar için anket firmaları güzel bir alternatif olabilir. Gün geçtikçe anket işi veren firmalar çoğalıyor. Bizler de sizler için bu yazımızda anket işi ile nasıl ek gelir elde edebilirsiniz, anketlerden ne kadar para kazanabilirsiniz bunların cevaplarını vereceğiz

Ek İş – Anketörlük

Anketörlük, araştırma kuruluşlarının saha araştırmaları için görevlendirdiği kişilere verilen iştir. Anketörlükle ilgilenmek istiyorsanız bunu bir ek iş olarak yapabileceğiniz gibi dönemsel anket projelerine de katılabilirsiniz. Örneğin yerel seçimler, genel seçimler ya da başkanlık sistemi tartışmaları öncesi dönemde kolay bir şekilde gelir eldeetmek için anketörlük yapın.

Anket İşi ile Ne Kadar Kazanabilirim? 

Anketörlük işinde, genellikle büyük bir kısım firma anket başı çalışır. 2015 rakamlarında anket başı 7 tl gibi bir rakam söz konusuydu, 2016’da bu rakam 10 tl’ye kadar çıkıyor. Anket başı ücretler bu şekilde.

Yani anket başı 10 tl kazanabilirsiniz, günde 5 kişiye anket yapsanız, ayda 1500 tl kazanmanız mümkün. Peki anket işi nasıldır? Genellikle bu anketler ankete katılanların zamanını alan şeyler olduğu için, ikna etmesi zor olan şeylerdir. Ama ikna kabilyeti varsa yapmak zor değil.

Anket İşi Veren Firmalar
Bu iş genellikle part time olarak yapılan iştir. Facebook part time gruplarından anket işi bulabilirsiniz, aynı zamanda anket firmalarının gazete iş ilanları da oluyor. Part time araması yapıp anında kolay bir şekilde anket işi ve diğer ek iş ilanlarına bakabilirsiniz. Ek gelir için anket işi veren firmalar facebook part time ve ek iş gruplarında, zaman zaman da eleman.net gibi ek iş ilanı sitelerinde karşımıza çıkar. isvar.com’u da öneririz, orada da anket işleri yayınlanıyor.

İstanbul, Bursa, Adana, Gaziantep ve İzmir gibi yerlerde anket işleri yoğun veriliyor, araştırma firmaları ve ajanslar, siyasi partiler ve diğer kurumlar kamuoyu araştırmaları için dönemsel anketör arıyorlar. Anket işi yapmak istiyorum diyorsanız bu mecraları düzenli olarak tarayın.

Anket İşi Yapmak İstiyorsanız Yorum Bırakın

Anket firmaları ara ara internetten eleman aramaktadırlar. Sizler de aşağıdaki yorum kısmına yorum bırakarak, firmaların sizlere ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.

NOT: Yorumlara telefon numarası yazmayınız.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. Glsr dedi ki:

  Yardımcı olursanız sevinirim

 2. emel dedi ki:

  bu işi yapabilirim

 3. Elif Angın dedi ki:

  El sanatlari ogretmeniyim ikna kabiliyetim vardir suan evdeyim calismak istiyorum.

 4. GÖKHAN dedi ki:

  Istanbulda 3000 kişilik yurtta öğrenciyim oradada bu işi yapabilirim.

 5. Nurdemet Gül dedi ki:

  Anket işi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olun

 6. Can sögütçü dedi ki:

  Yapabilirim yardımcı olur musunuz

 7. Ayse dedi ki:

  Anket işi yapmak istiyorum donus lütfen yapın acil is ihtiyacım var

 8. Nurcan dedi ki:

  Her gün dışarıdayım oğlum için. Ve bu işi yapabileceğime inanıyorum yardımcı olursanız sevinirim

Yorum Yaz