Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Eylül 2020

Haftasonu Ne Giysem?

Haftasonu Ne Giysem?

Kadın olmak cidden zor, hem güzel hem stil sahibi bir kadın olmak daha da zor. Ama bu zorluğu kolaylığa çevirecek rahat stil önerileri de yok değil.

Hafta içi sabahın köründe kalkan, makyajıyla, saçıyla, çorabıyla, çantasıyla ayrı ayrı uğraşan ve üstüne kafa yoran bir kadın için aslında hiçbir şey zor olamaz. Topuklu ayakkabı giymek zorunda olmak her daim o topuklular üstünde gülerek dolaşmak üstündeki kıyafeti taşımak bunlar kolay değil.

Tamam stil sahibiyiz, tamam topuklu ayakkabı olmadan asla şık olamayız gibi bir algı var ama bizde bunun tam aksini iddia ediyoruz. Tüm haftanın yorgunluğuyla hafta sonu için nasıl giyinmeniz gerektiğini kestiremiyorsanız, gündüzden geceye de rahatça taşıyabileceğiniz bir kaç önerimiz var!

Sokak Stili

Sokak stilini deri pantolon ve maskülen tarzınızla yakalayabiliriz.

Deri Ceket

Deri ceket der ve susarım. Her zaman kullanılabilen her ortama uyan bir kombin parçasıdır. İçine rahat ya da salaş bir sweat giyip üstüne deri ceketi alıyorsunuz, altına giyeceğiniz ayakkabı da ne kadar şık olduğunuzu belli ediyor. Modelimiz sokak modasına uymuş ve rahat bir uyum yakalamış.

Feminen Kadın

Feminen kadın duruşu en çok da kullandığımız uzun paltolarımızda aslında… Feminen ve konforlu parçalarınızı, spor ayakkabılarla tamamlayın. Sokağa uygun ama kadın gibi kadın imajı çizin.

Baskılı Kazaklar

Bu sene çok moda olan baskılı kazaklar… Modeldeki gibi tayt üstüne de kullanılabilir veya baştan aşağıya siyah her zaman işe yarar, kazaklarınızdaki eğlenceli grafik desenler de varsa bu görünümü bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

Rahat Kıyafetler

İşte hafta içinde hayalini kurduğumuz rahatlık… Bu görüntüyü elde etmek oldukça kolay. Herhangi bir eşofman altını giyip, rahat parçalarla eklektik görünümü elde edebilirsiniz.

Sokak Modası

Rahat parçalarla birleştiği zaman file çorap kullanılabilir. Sokak modasına yırtık çoraplarda çok uygundur.

Kot Pantalon

Ve hepimizin kurtarıcısı parçalarından kot pantolon.. Kazakla ve dağcı botumuzla birleştiği zaman ne kadar da rahat bir görünüm elde ediyoruz.

Haftasonu Kombini

Bu da size hafta sonu için değerlendirebileceğiniz güzel bir kombin…

İyi haftalar!

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz