Web sitemize hoşgeldiniz, 25 Eylül 2020

Kalp Çizgisine Göre Karakter Analizi

Kalp Çizgisine Göre Karakter Analizi

Karakter analizi konusuna kimi insan inanırken, kimisi ise çok fazla inanmaz. Vücudumuzdaki bazı belirtiler bizlere karakterlerimiz hakkında bilgiler verir.

Peki ama kalp çizgisi nedir? Kalp çizgisi, avucumuzda bulunan, serçe parmağımızın alt kısmında başlayan ve orta parmağımıza doğru giden çizgidir. Bu çizgi bizlere karakterimiz hakkında çok şey anlatmaktadır. İnsandan insana buz çizgilerin dağılımı farklılık göstermektedir. Toplamda 4 farklı kalp çizgisi şekli vardır.

Kalp Çizgisine Göre Karakter Analizi

Kalp Çizgisine Göre Karakter Analizi

A Tipi: Sizin de kalp çizginiz yukarıdaki şekillerden A seçeneğindeki gibi ise lider ruhlu bir insansınız. Zeki, hırslı ve bağımsız bir karaktere sahip, aynı zamanda açık sözlü, net kararlar alabilen bir karaktersinizdir.

B Tipi: Kalp çizgini B’deki gibi orta parmağınız ile işaret parmağınızın arasından başlıyor ise anlayışlı, düşünceli ve nazik bir kişiliğe sahipsiniz. Başka insanlara şüphe ile bakan ve temkinli bir tavır sergileyen kişiliğe sahipsinizdir. İnsanlar genellikle size güvenirler. Kararlarınızda sağduyunuzu kullanmakta oldukça başarılısınızdır.

C Tipi: İşaret parmağınızın altından başlayan bir kalp çizgisine sahipseniz A tipindeki insanlarla karakter olarak benzerlik gösteriyorsunuz. Aşk hayatınızda genellikle başarılısınızdır. Duygusal bir kişiliğinizin yanında yaşam tarzı olarak idealist bir kişiliği barındırıyorsunuz.

D Tipi: Kalp çizginiz, işaret parmağınızın ve baş parmağınızın arasında kavisli bir şekilde ilerliyorsa çok sabırlı, yardımsever, şefkatli, iyi kalpli bir insansınız.

Peki ya siz hangi tip kalp çizgisine sahipsiniz? Cevaplarınızı yoruma bekliyoruz. 🙂

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. şule altıparmak dedi ki:

    bende evde sabun paketleme işi yapmak istiyorum fakat evde yapılabilecek başka bir iş varsa onuda yaparım yardımcı olursanız sevinirim

  2. Sevda dedi ki:

    D şıkkındaki işaretler

Yorum Yaz