Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Eylül 2020

Kas ve Kemik Güçsüzlüğü için İnanılmaz Etkili Kür

Kas ve Kemik Güçsüzlüğü için İnanılmaz Etkili Kür

Kandaki protein gibi bazı maddelerin taşınması lazım. Bu taşıma işlemini yapan taşıyıcıların sağlam olması lazım. Bu taşıyıcılarda meydana gelecek bozukluklar kas ve kemiklerin güçsüz kalmasına sebep olur. Kaslardaki ve kemiklerdeki güçsüzlüğün vücudumuza birçok zararı vardır.

En başta vücut ağırlığının taşınmasında güçlük çekilir, en ufak bir harekette kaslarda ve kemiklerde yorulma, ağrı meydana gelir.

Kaslardaki protein alıcılarının iki ucu kapalı olursa da bu hastalık çıkar. Kas erimesi varsa kaslarda protein eksikliği vardır.Kasları güçlendiren proteinlerdir.Kemik erimelerinin neden ise kalsiyum ve potasyumdur.

Kas ve kemikleri güçlendiren birçok kimyasal ilaç vardır.Bu ilaçların birçok da yan etkileri görülür.Bu yan etkilerden kurtulmak için yapacağım şey , bitkisel tedavi yöntemlerini denemektir.

Bu haberimizde İbrahim Saraçoğlu‘nun kas ve kemikleri güçlendiren kürünü vereceğiz.

Kas ve Kemikleri Güçlendiren Kür

Malzemeler:

  • 1 tatlı kaşığı testere dişli aslan pençesi
  • 1 tatlı kaşığı çoban çantası
  • 1,5 su bardağı su

Hazırlanışı:

Küçük bir demliğin içerisine 1,5 su bardağı suyu alın. İçerisine de 1 tatlı kaşığı testere dişli aslan pençesi ile çoban çantasını ilave edin.

Kısık ateşte 10 dakika boyunca kaynatın ve sonra ocaktan alıp ılıması için bekletin.

Elde ettiğiniz bu kürü yemeklerden 2 saat sonra 1 su bardağı olacak şekilde için. Bu işlemi 1 ay boyunca düzenli olarak tekrar edin. Daha sonra ara verip 2,5 – 3 ayda bir tekrarlayın.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Ayşe n yelkovan dedi ki:

    Her yemekten sonraki içilekacaba

Yorum Yaz