Web sitemize hoşgeldiniz, 07 Ağustos 2020

Keçeden Kitap Ayracı Yapımı

Keçeden Kitap Ayracı Yapımı

Keçeden kirap ayracı yapımı adlı yazımızı okuduktan sonra, kitap severler için harika birer ayraç hazırlayarak hediye edebilirsiniz. Genellikle kartondan olan kitap ayraçlarının aksine, keçeden yapılan ayraç, çok daha şık görünüyor.

Keçeden hazırladığınız bu rengarenk kitap ayraçları, hem kitap okumayı seven hem de kitap okumazken bile o kitaptan zevk almak isteyen kişiler için de masa üzerinde veya kütüphanede dururken bile kitabın güzel görünmesini sağlıyor.

Kitap okurken nerede kaldığınızı işaretlemek için aslında o kadar da uğraşmanıza gerek yok. Bir karton parçası, bir kağıt ile de çok kolay bir şekilde nerede kaldığınızı bulabilirsiniz. Hatta kitap sayfasını katlayıp da işaretleyebilirsiniz. Ama düzene ve şıklığa önem verenler için bu hoş olmayabilir. Bu yüzden çok çeşitli ve yaratıcı kitap ayraçları yaparak bu sıradanlıktan da kurtulabilirsiniz.

Keçeden aklınıza gelebilecek her şey yapılıyor. Ne isterseniz yapmaya çalışın keçe ile mutlaka istediğiniz şeye ulaşabilirsiniz. Çeşitli yardımcı elemanlar da kullanarak çalışmanızı çok daha yaratıcı bir hale getirebilirsiniz. Tıpkı bu örnekte olduğu gibi. Çeşitli renkte keçe parçaları ile yapılan kitap ayracı modeli bir ataç yardımı ile çok kullanışlı bir hale getirilmiş. Sadece bir ataç yaptığınız çalışmanın bütün işlevselliğini ve doğasını değiştirip bambaşka bir hale getiriyor. Bu tamamen yaratıcı düşünme ve uygulama ile ilgili.

Keçeden kitap ayracı yapımı için aşağıda paylaştığımız fotoğraflar sizlere nasıl yapıldığı hakkında yol gösterecektir. Hazırladığınız küçük figürlere basitçe bir ataç ilavesi yaparak kitap ayraçlarınızı hazır hale getirebilirsiniz.

Keçeden Kitap Ayracı

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz