Web sitemize hoşgeldiniz, 08 Ağustos 2020

Yılbaşı için Makyaj Önerileri

Yılbaşı için Makyaj Önerileri

Yılbaşı yaklaşırken dışarıya nasıl makyaj yapıp çıkacağını düşünüyorsanız bu yazımız size yardımcı olacaktır. Umarız bu yazımız karar vermekte zorlanan hanımlar için bir fikir oluşmasına yardımcı olur.

Yeni yıl makyajı yaparken doğal görünmek aynı zamanda dikkat çekmek için sizlerle birkaç öneri paylaşıyoruz. Şimdiden iyi eğlenceler.

Kırmızı Ruj: Yılbaşının sembol rengi olan kırmızı, makyaj için de vazgeçilmezler arasındadır. Yılbaşının rengi olan kırmızıyı kullanmasanız bile kırmızı tonlarında olan bordo, nar çiçeği gibi kırmızı tonlarında rujlar kullanmanız hoş bir görüntüye sahip olmanızı sağlayacaktır. Kırmızı rujumuzun en iyi tamamlayıcı unsuru ise eyeliner. Abartmak istemiyorsanız eyeliner çekerken ince olmasına dikkat edebilirsiniz. Ancak bu gece yılbaşı biraz abartıdan bir şey olmaz diyorsanız eyeliner çekerken normalden biraz daha kalın çekebilirsiniz.

Yılbaşı Makyajı - Kırmızı Ruj

Allık kullanımını fazla abartmamak dikkatlerin gözlerinizde ve dudaklarınızda olmasını sağlayacaktır. Çok renksiz olmaması için hafif pembe veya şeftali tonlarında bir allık sizin için güzel bir tercih olacaktır.

Dumanlı Göz Makyajı: Göz makyajlarının vazgeçilmezi dumanlı göz makyajıdır. Bu gece dikkatleri üzerinize çekmek için dumanlı gözk makyajı yapabilirsiniz. Dudaklarınızda ise nude renklerde bir ruj kullanabilir veya renksiz bir gloss kullanabilirsiniz. Bu makyajımızda da allığınızı fazla abartmamalıyız yoksa çok hoş olmayan bir görüntü ortaya çıkacaktır.

Dumanlı Göz Makyajı

Çok Renkli Far: Yılbaşını rengarenk kutlamak isteyenler için mükemmel bir tarz olabilir. Yapabiliyorsanız yapın, oldukça iddialı bir makyaj olacaktır.

Çok Renkli Far

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz