Web sitemize hoşgeldiniz, 09 Temmuz 2020

Zencefilli Zayıflama Bandı Yapımı

Zencefilli Zayıflama Bandı Yapımı

Bu yazıda, zencefil sargısı yapmayı ve bir gecede göbek yağını yakmayı öğreneceksiniz. Kilo verme sürecinin son derece zor olabileceğini hepimiz biliyoruz.

Muhtemelen farklı diyet planları, spor salonu, koşu vb. denediniz. Fakat, sağlıklı yemiyorsanız ve bol miktarda su içmiyorsanız, zaten kilo veremeyeceğinizi biliyorsunuzdur.

Neyse ki size zencefil içeren basit bir hüner göstereceğiz ve kilo kaybı sürecini hızlandırmanıza ve kilo vermek için çok daha hızlı, özellikle karın bölgesi çevresindeki inatçı yağ dokusunda yardımcı olacaktır. Bu ev yapımı basit yöntemle adımları dikkatlice uygulayın.

Not: Karın bölgesi çevresindeki yağ yakmak vücudun en zor kısmıdır ve tabii ki – bu basit ama son derece etkili numarayı deneyin. Dediğimiz gibi, bu zencefil sıkıştır yöntemi çok basit ve yapmak kolaydır. Basit adımları izlemeniz yeterlidir.

Malzemeler

  • 1 yemek kaşığı yeni rendelenmiş zencefil veya zencefil tozu
  • 4-5 yemek kaşığı evinizde olan vücut losyonu
  • Havlu
  • Streç folyo

Tarif:

Dediğimiz gibi, çok basit yapmanız gereken şu: Bir havluyu ılık suda ıslatın ve zencefil sıkıştırmasını uygulamak istediğiniz alanın çevresine sarın. Ardından 5 dakika bekletin.

Gözenekler açılacaktır. Ardından, zencefil ile vücut losyonunu karıştırıp etkilenen bölgeye uygulamanız gerekir.  Bundan sonra, alanı birkaç kez sarmak için folyo kullanmanız gerekir.

Sıkıştırmayı en az 6 saat tutun. Bu tedaviden en iyi sonucu elde etmek isterseniz uykudan önce yapın. Ve başta karıncalanma yaşarsan endişelenmemelisin, bu yöntemin çalıştığı anlamına geliyor.

Sonuçlara hayran kalacaksınız. Bu basit, ancak etkili yöntem inatçı karın yağından kurtulmanıza yardımcı olacaktır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz